W pięć dni dookoła świata!

Zapraszamy dzieci w wieku 8-10 lat na wielką, zimową wyprawę do pięciu kontynentów. Podczas zajęć uczestnicy przekonają się w co bawią się dzieci na całym świecie oraz jak mocno jedzenie związane jest z historią, kulturą i przyrodą kraju, w którym powstało. Każdy dzień, pełen tematycznych zabaw, poświęcony będzie innej części świata.

Zajęcia inspirowane książkami „Mapy” oraz „Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu”odbywać się będą od 30.01.2023 do 03.02.2023 r. w godzinach 10:00 – 14:00.  Zajęcia są odpłatne. Koszt uczestnictwa to 120 zł od osoby

Zapisy przyjmujemy w oddziale dla dzieci sępoleńskiej biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 22. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 52388 0220.  Liczba miejsc ograniczona.

Więcej aktualności

2xK
Za oknem coraz chłodniej i ciemniej. Zanim porwie nas szał świątecznych zakupów i zapłoną lampki na choince w bibliotece odbywają się ostatnie tegoroczne spotkania. W ostatnim czasie w ramach projektu „Biblio rozmaitości” dofinansowanego przez MKiDN mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach Annę Kamińską – pisarkę, dziennikarkę, autorkę reportaży, absolwentkę polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i Sławomira ... W pięć dni dookoła świata!
Czytaj więcej...
Czy można zwiedzić świat nie wychodząc z biblioteki?
Okazuje się, że tak! Uczestnicy zorganizowanych ferii w bibliotece w pięć dni zwiedzili Amerykę, Afrykę, Azję oraz Europę. A wszystko to dzięki wirtualnym podróżom z bohaterami ich ulubionych bajek. Udając się w daleką podróż warto poznać swoich kompanów – dlatego też pierwszego dnia dzieci poznały swoje imiona, ulubione potrawy oraz hobby. Uczestnicy śpiewająco zdali również ... W pięć dni dookoła świata!
Czytaj więcej...